hande soral fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hadi üye olun daha ne duruyorsunuz sizide bekliyoruz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Baş BeLası DeLdii :D ..

YazarMesaj
RiLLa Dy

RiLLa Dy

Kadın
Sitemizi Nerden Buldun? : qooqLeden :D
Sitemiz Nasıl? : ŞeKer :D
handeye bir mesaj ilet : Mujjx Haadum ;)..
ruh hali : Baş BeLası DeLdii :D .. Gevsek10
sanal hayvan : Baş BeLası DeLdii :D .. 3tavsa10es4wq3it1
sanal hayvan 2 : Baş BeLası DeLdii :D .. 8kediif5zz51ph0
+Rep :
Baş BeLası DeLdii :D .. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Baş BeLası DeLdii :D .. Right_bar_bleue

-Rep :
Baş BeLası DeLdii :D .. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Baş BeLası DeLdii :D .. Right_bar_bleue

Kayan Yazı : <marquee>ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥️]◦◦◦ hande soral fan ◦◦◦[♥️]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐ</marquee>

Baş BeLası DeLdii :D .. Empty
MesajKonu: Baş BeLası DeLdii :D ..   Baş BeLası DeLdii :D .. EmptyPaz Tem. 04, 2010 7:54 pm

Merabaa Very Happy ben diLeq 17 yaşındaım hande soralı pek tanımam ilk defa bi sitesine üye oLdum ve iiki oLmşm .) hepiniz grdm kadryla bnmle daha konuşma frsatı olmasada önceki knşmlrdan cana yakınsınız .) ee takım tutmuorum ama önceden gsliydim:D önceden hepsi ile ilqili 5 sitem wardı ama uzun bir süre qiremediğimden dolayı kapandı yakşalık 2 sene önce Smile ve beni çok eskiler çok ii tanır sştelerden nese arkdşlr siznle ii wakt qeçrecğme şnanıorum Smile şimdiden hepinzle tanıştıma memnun oLdm:D

Baş BeLası DeLdii :D ..
1 sayfadaki 1 sayfası